Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kaliteli biçimde sunmak. Müşterilerimize hızlı ve güvenilir yazılım hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de yazılım denilince akla gelen ilk isim olmaktır.
Orta ve uzun vadede veri barındırma hizmetleri vermek için alt yapı çalışmalarını yapmaktır.

Firmamız Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Yazılım Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine hızlı ve güvenilir yazılım hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

ROE Yazılım olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

ROE Yazılım