Avukat - Hukuk Sitesi

01

Uyumlu Yapı

Günümüz teknolojisi çok hızlı ilerlemektedir. Bu hızlı ilerleme ile kullanıcıların mobil, tablet gibi farklı platformlardan yüksek oranda giriş yapmaları mobil uyumlu tasarımların gerekliliğini ortaya koymuştur. Hazırladığımız yazılımlar ortam farketmeksizin tüm çözünürlüklerde rahat bir şekilde görünmektedir.

02

Arama Motoru Dostu

Hazırladığımız yazılımlarda site içi düzenlemeler ile arama motorlarının sitelerinizi düzenli bir şekilde okumalarını ve anlamlandırmalarına yardımcı oluyoruz. Arama motorları; herhangi bir siteyi içeriği ile değerlendirirken kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurur ve algoritmasını o deneyimlere paralel olarak oluşturur. Nihayetinde arama motorlarının en büyük amacı da kullanıcıların istediği sonuçları sunmaktır.

03

Yönetilebilir Yapı

Sunduğumuz yönetim paneli sayesinde sitelerinizi ek bir desteğe ihtiyaç duymadan yönetebileceksiniz. Yönetim panelinden tüm içeriği; makale, çalışma kadrosu, örnek kararlar, iletişim formu, kariyer başvuru formu ve hizmet alanlarınızı kontrol edebileceksiniz. Bu sayede kullanacağınız yazılım için her defasında ekstra masraf ödemeyerek uzun süreli verim elde edebileceksiniz.

04

Kolay Ödeme Sistemi

Kolay ödeme sistemi ile kurumlarınızın sanal pos sistemlerini yazılımlarımıza entegre ederek kolay ödeme imkanları sunmaktayız.

05

Çoklu Dil Seçeneği

Uluslararası çalışan kurumlar için çok dilli siteler hazırlamaktayız. Hazırlanılan siteler tüm dillerde aynı özellikleri, fonksiyonları taşımaktadırlar ve isteğe göre farklı dillere harici özellikler eklenebilmektedir.